Makijaż permanentny ust

Perfekcyjne usta na stałe

Makijaż permanentny ust to propozycja dla kobiet w różnym wieku, ceniących sobie komfort i nienaganny wygląd. Jego zalety docenią zwłaszcza panie, które nie chcą tracić cennego czasu na ciągłe kontrolowanie i poprawianie makijażu. Idealnie podkreślone usta sprawiają, że twarz wygląda świeżo i przyciąga uwagę. Istnieją różne metody wykonywania makijażu permanentnego ust. Nasi specjaliści wykorzystują w tym celu nowoczesne urządzenie ODED. Jego działanie polega na naprzemiennej pracy trzech igieł. Gdy dwie z nich są pod skórą, wówczas trzecia z niej wychodzi. Ta metoda jest bardzo skuteczna, a jednocześnie korzystna dla pacjentek. Podczas zabiegu pigmentacji skóra i błona śluzowa nie są bowiem narażone na szarpanie, jak to ma miejsce w trakcie zabiegów wykonywanych innymi sposobami. Inną zaletą tej metody jest fakt, że skóra szybko się goi, co pozwala wyeliminować zabiegi korekcyjne. Wyposażone w trzy igły urządzenie ODED to gwarancja doskonałej pigmentacji i nienagannego wyglądu ust.

makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust, czyli naturalność oraz bezpieczeństwo

Najlepiej wyglądają te, które mają intensywny kolor, a ta metoda pigmentacji daje duże nasycenie kolorem i to w krótkim czasie. Zabieg wykonywany tą metodą to także gwarancja bezpieczeństwa, urządzenie ODED wykonane jest bowiem z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Kolor pigmentu i nasycenie kolorystyczne dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania i wymagania klientki. Dla pełnego komfortu podczas zabiegu, oferujemy znieczulenie stomatologiczne, które całkowicie eliminuje ból podczas poddawania się zabiegowi. Kobietom, które interesuje makijaż permanentny ust Warszawa ma wiele do zaoferowania. Tu swoje usługi świadczą bowiem najlepsi specjaliści w tej dziedzinie, mogący poszczycić się dużym doświadczeniem zawodowym. Decydując się na makijaż permanentny metodą ODED wiele zyskujemy. Dzięki szybkiej i niezwykle skutecznej pracy igieł, zabieg trwa o wiele krócej niż wykonywany inną metodą, ból jest mniejszy, a opuchlizna i podrażnienia trwają krócej. Piękne usta przez całą dobę, to marzenie każdej kobiety. Marzenie, które pomożemy spełnić.

 

Marzysz o idealnie zaznaczonych ustach bez konieczności częstego poprawiania makijażu?  Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili! Wykonaj makijaż permanentny ust, zapomnij o konturówkach i pomadkach i ciesz się wolnością.

efekty makijażu permanentnego
usta z makijażem permanentnym