Makijaż permanentny oczu

Każda kobieta wie, jak trudno namalować kreskę na powiece. Często wychodzi nierówna, czasem za gruba, innym razem zbyt cienka. Po kilku godzinach od zrobienia makijażu zmywa się lub co gorsza rozmazuje. Z samą kredką też są problemy – łamie się, kruszy i brudzi nam palce. Rozwiązaniem tych problemów jest makijaż permanentny oczu. To propozycja dla tych kobiet, które stawiają na podkreślanie urody oczu. Tatuaż może utrzymywać się na oku od kilku miesięcy, aż do kilku lat – dużo zależy od nas samych, a także od metody, jaką makijaż zostanie wykonany. Różnią się one między sobą rodzajem wykorzystanego pigmentu. Można go również wprowadzić głęboko pod skórę lub powierzchownie – między innymi od tego zależy jego trwałość. Powierzchowna pigmentacja to dobry wybór dla kobiet, którym zależy na naturalnym wyglądzie. Nie bez znaczenia jest także rodzaj naszej cery. Blaknięciu tatuażu sprzyja między innymi częste przebywanie na mocnym słońcu, korzystanie z solarium czy stosowanie mocnych peelingów.

Makijaż permanentny oczu dla pań w każdym wieku

Dobrze wykonane będą wyglądać świetnie i zdobić oko. Kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, zgodnie z upodobaniami i budową oczu.

Górną kreskę "rysujemy" w linii rzęs optycznie je zagęszczając. Możemy osiągnąć nie rzucający się w oczy, subtelny efekt perfekcyjnie podkreślający urodę. Dla zwolenniczek mocnego makijażu propononujemy "kreskę dekoracyjną". Zawsze będziesz "wyraźna", gotowa na wielkie wyjście.

Kreska dolna dopełnia makijaż, sprawia, że optycznie są większe

Każdy zabieg zaczynamy od próbnego rysunku kredką żebyś mogła sprawdzić jak się w nowym makijażu czujesz. Tatuujemy dopiero po akceptacji naszych propozycji.